Lista najpotrzebniejszych rzeczy do szkoły – poradnik dla 7 klasy. Niezbędne przybory i akcesoria dla nastolatków

Szkoła Out Of The Box

2023-08-16

Wstecz

Każdy kolejny rok szkolny to dylemat dla rodziców zastanawiających się, czego będą potrzebować w szkole ich dzieci. O części elementów wyprawki, takich jak książki czy zeszyty, nie sposób zapomnieć. Co jednak z innymi rzeczami? Ułatwieniem dla opiekunów, ale też dzieci zastanawiających się, jak przygotować się do 7 klasy będzie ten poradnik.


Odkryj najpopularniejsze produkty z Out Of The Box


Lista rzeczy do szkoły dla 7 klasy – co powinno się na niej znaleźć?

Podręczniki, zeszyty, przybory do pisania, strój na WF i buty na zmianę to podstawa ekwipunku każdego ucznia. Wszystkie te przedmioty trzeba jednak do szkoły jakoś zanieść. Nie obejdzie się więc bez pojemnego, a przy tym wygodnego plecaka.

Dobrym wyborem jest model wykonany z washpapy, czyli specjalnie spreparowanego papieru. W ten sposób zyskuje on niespotykane dla tego materiału właściwości pozwalające go prać i zszywać. Dostępny w sklepie internetowym InPost Out Of The Box plecak rolltop cechuje się ponadto dużą komorą główną, w której zmieszczą się wszystkie rzeczy potrzebne do nauki. Oprócz tego ma też małą przegródkę np. na klucze do domu lub telefon. O praktyczności tego plecaka świadczą regulowane bawełniane pasy i dodatkowy zatrzask na klamrę.

Piórnik washpapa – praktyczny i pojemny przybornik do 7 klasy

Wśród rzeczy potrzebnych do szkoły w 7 klasie nie powinno zabraknąć piórnika. Do pomieszczenia długopisów, kredek, nożyczek i linijek nada się model wykonany z tego samego materiału, co plecak. Do tego, by był on jeszcze trwalszy, jego wnętrze pokryto poliestrem. Dzięki temu jest odporny na wycieki tuszu oraz rozcięcia, do których może dojść po rozłożeniu się nożyczek lub cyrkla. Piórnik jednokomorowy ma też odpowiednio dużą pojemność, co pozwala zmieścić w nim wszystkie potrzebne przybory, takie jak długopisy, kolorowe cienkopisy, ołówki, gumkę, strugaczkę, linijkę, nożyczki, zakreślacze i wiele więcej!

Co jeszcze przyda się dziecku chodzącemu do 7 klasy?

Na liście rzeczy do 7 klasy warto uwzględnić powerbank. Dzięki niemu można jak najbardziej zminimalizować ryzyko, że telefon się rozładuje.

Dobrym wyborem jest powerbank solarny. Jego wytrzymała konstrukcja zniesie upadek, a poprzez chropowatą fakturę obudowy urządzenie nie wyśliźnie się dziecku z rąk. Do tego waży tylko 190 g, co oznacza, że nie będzie dodatkowym, przesadnym ciężarem w plecaku. Przy tym ma 4000 mAh pojemności, czyli tyle, by doładować akumulator telefonu do pełna. W szkole nie powinno się zbyt dużo używać smartfonu, ale taki powerbank to idealny gadżet na wycieczki szkolne zarówno do miast czy w góry.

Jakie praktyczne akcesoria przydadzą się do szkoły dla ucznia 7. klasy?

W trakcie rozważań nad tym, co trzeba mieć w piórniku w 7 klasie oraz jakie książki kupić, umknąć mogą niezwiązane bezpośrednio z nauką rzeczy. Co do nich należy? Akcesoria przydatne na przerwach, w drodze do szkoły, podczas przerwy śniadaniowej, a także do nauki w domu. Na liście można wyróżnić takie akcesoria jak:

  • Parasol;
  • Lunchbox;
  • Butelka na wodę;
  • Karteczki samoprzylepne;
  • Portfel na dokumenty i pieniądze.
To top
Twoje Produkty (0)

Brak produktów w koszyku.

Otwórz menu i zacznij zakupy!

Logowanie
Dostawa

Koszty dostawy zależą od wartości zamówienia.

Przy zamówieniach do 40zł

Dostawa kurier InPost

Dostawa przez Paczkomat® InPost

10 zł

5 zł

Przy zamówieniach od 40zł

Dostawa kurier InPost

Dostawa przez Paczkomat® InPost

0 zł

0 zł

Ulubione