Zabawki dla dzieci – nietypowe propozycje dla każdego smyka

Paczkomat z kartonu

2024-05-25

Wstecz

Gry, grzechotki, lalki, misie – wybór zabawek dziecięcych w sklepach jest ogromny! Warto poznać jednak bardziej nietuzinkowe propozycje, by zachwycić malucha i zadbać o wartość edukacyjną czy kreatywną podarunku. Sprawdź, co ciekawego znajdziesz w Out Of The Box!

Zabawki dla dzieci – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Kiedy szukasz zabawki dla dziecka na prezent, musisz zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów. Należą do nich:

  • bezpieczeństwo;
  • wiek pociechy;
  • wartość edukacyjna i kreatywna;
  • zgodność z zainteresowaniami malucha.

Zabawki dla dzieci muszą być wykonane z bezpiecznych materiałów. Powinno się unikać ostrych krawędzi czy gadżetów niedopasowanych do wieku malucha. Sporo akcesoriów dostępnych w sklepach cechuje się np. małymi elementami, które mogą stać się niebezpieczne dla niemowlaków czy nawet nieco starszych szkrabów.

Zawsze należy zwracać uwagę na oznaczenia wiekowe na opakowaniu. Czasami fajne zabawki dla dziecka okazują się nieodpowiednie na danym etapie rozwoju. Kiedy odpowiednio je dopasujesz, maluch będzie mógł cieszyć się w pełni potencjałem prezentu i zrozumie właściwie zasady jego działania.

Out Of The Box

Warto stawiać na takie zabawki, które mogą czegoś nauczyć. Niektóre pobudzają motorykę małą, inne edukują na temat przyrody, a jeszcze inne poszerzają zasób słownictwa. Każda opcja jest dobra. Świetnym wyborem są również takie gadżety, które pozwalają maluchowi wyżyć się kreatywnie. Kiedy trzeba coś pomalować czy udekorować samodzielnie, zabawka staje się bardziej angażująca i rozwijająca.

Choć w sklepach są różne fajne zabawki, to jednak trzeba umieć dopasować je do zainteresowań malca. Niektóre szkraby zdecydowanie wolą pojazdy niż pluszaki, podczas gdy inne chętniej sięgną po puzzle czy kolorowanki. Im bardziej produkt wpisze się w upodobania dziecka, tym większa szansa, że szybko nie trafi w kąt i dostarczy sporo radości i satysfakcji.

Klocki, czyli jedne z najpopularniejszych zabawek dla dzieci

Niezależnie od tego, czy szukasz zabawki dla chłopaka, czy dla dziewczynki, możesz postawić na klocki. Te, które znajdziesz w Out Of The Box, pochodzą od firmy Cobi i są przeznaczone dla użytkowników powyżej 8. roku życia. Łączą się także z elementami innych marek. Proponujemy kilka modeli:

  • Sortownia;
  • Ciężarówka;
  • Appkomat Green City;
  • Paczkomat®️ InPost z samochodem eko.

Pierwszy zestaw przedstawia sortownię przesyłek z paletami, maszynami i pięcioma pracownikami. Wszystkie ludziki dbają o to, by paczki dotarły do odbiorców na czas. Taki komplet niesie wartość edukacyjną, ponieważ uczy malucha, jak działają procesy logistyczne w firmie kurierskiej. Mnogość elementów sprawia, że te klocki dla dzieci nadają się idealnie dla grupy przyjaciół czy rodzeństwa i sprawdzą się podczas wspólnego układania i wcielania w poszczególne postacie.

Ciężarówka to pokaźny pojazd, który pomieści w środku zabawkowe przesyłki. Wszystkie nasze klocki łączą się z innymi, więc śmiało można zestawić dostawczaka np. z sortownią. Poza autem z dużą paką w komplecie jest także kierowca.

Appkomat Green City to klocki skłaniające do rozmowy o działaniach proekologicznych, które są tak ważne dla firmy InPost. W komplecie znajdują się maszyna Paczkomat, osoby odbierające przesyłki na rowerze i deskorolce, kot czy zielone drzewka. Wszystko to pokazuje maluchowi, jak istotne jest ograniczanie ilości szkodliwych spalin emitowanych do atmosfery.

Podobną rozmowę z maluchem można przeprowadzić podczas układania maszyny Paczkomat z samochodem eko. Zasilany energią pojazd ma zieloną grafikę, która sprawia, że wyróżnia się na tle innych, jakie spotyka się na co dzień na jezdni. W tym komplecie również znajdują się kurier i osoba odbierająca przesyłkę.

Klocki to jedna z najlepszych zabawek dla dziecka. Układanie wspomaga kreatywność, logiczne myślenie i motorykę małą. Wspólna zabawa z innymi poprawia umiejętności społeczne i zdolność współpracy. To idealna okazja zarówno do spędzenia czasu z rodzicami, jak i rodzeństwem czy przyjaciółmi.

Paczkomat zabawka dla dzieci – hit!

Wśród nietypowych zabawek dla dziewczynek i chłopców znajduje się Paczkomat wykonany z kartonu. To wielkogabarytowy podarunek, ponieważ po rozłożeniu osiąga wymiary aż 111 cm x 31 cm x 111 cm. Produkowany w Polsce gadżet powstaje z białej tektury, na której znajdują się obrazki do pokolorowania. Dzięki temu dziecko może ozdobić maszynę według własnego gustu. To świetna okazja, by dać popis swojej kreatywności!

Kupując kartonowy Paczkomat dla swojego dziecka, masz pewność, że będzie dla niego bezpieczny. Powstaje on z hipoalergicznego, naturalnego i biodegradowalnego materiału, a dodatkowo nie ma żadnych ostrych krawędzi. To świetny sposób na zabawę w kuriera, a nawet przechowywanie innych zabawek w skrytkach.

Jakie inne zabawki dla dzieci warto wybrać?

Jeśli szukasz zabawek dla małych dzieci, które uczą się malować, idealnie sprawdzi się kolorowanka XXL. Nasza plansza do wypełniania kolorami ma wymiary 100 cm x 70 cm. Trzeba jednak przyznać, że kusi nie tylko maluchów, ale i dorosłych. To doskonały podarunek dla każdego, kto szuka chwili relaksu i wytchnienia, a także chce wyżyć się kreatywnie.


Odkryj najpopularniejsze produkty z Out Of The Box


Kolorowanka z Out Of The Box przedstawia wiele elementów związanych z ekologią, które pomagają budować w maluchu prośrodowiskowe nawyki i poszerzają jego wiedzę na temat dbania o planetę. Mnogość różnorodnych elementów pozwala ćwiczyć motorykę małą i ulepszać zdolności plastyczne każdej pociechy. Przyda się to m.in. w szkole czy podczas zajęć dodatkowych.

Kolejna świetna opcja wśród zabawek dla małych dzieci to kartonowa scenka do samodzielnego pokolorowania, na której można prezentować różne teatrzyki zarówno z misiami i lalkami, jak i kukiełkami. To doskonały pomysł na podarunek dla malucha zainteresowanego sztuką czy kreowaniem własnych historii.

Kartonowa scenka ma specjalną półkę, na której kładzie się pacynki potrzebne podczas przedstawienia. Da się ją łatwo rozstawić bez konieczności używania kleju, taśm czy nożyczek. Rozmiar zabawki pozwala na udział nawet kilku małych aktorów wcielających się w ulubione postacie.

Wiesz już, jakie są zabawki dla dzieci w Out Of The Box, a to jeszcze nie wszystko! Dla rodziców najmłodszych i starszaków przygotowaliśmy także inne produkty, w tym akcesoria, które przydadzą się dzieciom w szkole czy przedszkolu. Poza ogromem klocków czy gadżetów do zabawy możesz zamówić również plecak, ubrania, piórnik i wiele więcej. Zajrzyj do oferty i znajdź zabawkę odpowiednią dla swojej pociechy!

To top
Twoje Produkty (0)

Brak produktów w koszyku.

Otwórz menu i zacznij zakupy!

Logowanie
Dostawa

Koszty dostawy zależą od wartości zamówienia.

Przy zamówieniach do 40zł

Dostawa kurier InPost

Dostawa przez Paczkomat® InPost

10 zł

5 zł

Przy zamówieniach od 40zł

Dostawa kurier InPost

Dostawa przez Paczkomat® InPost

0 zł

0 zł

Ulubione