Prezent na walentynki dla żony, czyli propozycje dla tej jedynej! Co jej podarować?

Out Of The Box

2024-02-02

Wstecz

Walentynki są jednym z tych momentów w roku, którego nieodłączną częścią jest dawanie prezentów. W natłoku ofert trudno jednak wybrać coś wyjątkowego. Czasem też po prostu żadne dobre rozwiązanie nie przychodzi do głowy. Na szczęście tych kilka pomysłów na prezent walentynkowy dla żony pomoże uczynić nadchodzące święto niezapomnianym dniem.

Prezenty na walentynki dla żony – jak sprawić radość ukochanej?

Pomysł na prezent na walentynki dla żony, narzeczonej czy dziewczyny niełatwo jest znaleźć – jak w końcu oddać unikalne uczucie w trakcie światowego święta? Jeszcze większy dylemat mają osoby, które w związku są już od dłuższego czasu.

W takim przypadku, na przestrzeni lat, wiele ciekawych pomysłów na upominki zostało już wykorzystanych. Co w takim razie podarować? Selekcję trzeba zacząć od przypomnienia sobie, co wręczało się w ręce ukochanej w poprzednich latach.


Odkryj najpopularniejsze produkty z Out Of The Box


Prezent dla żony na walentynki – jaki powinien być?

Fajny prezent na walentynki dla żony to niespodzianka sygnalizująca, że w jej inwencję i zakup został włożony większy wysiłek. Nie zawsze trzeba też udawać się do sklepu. Upominek można przygotować samodzielnie. Co w takim razie podarować? Najlepiej zacząć od tego, co najważniejsze, czyli poświęcenia czasu drugiej osobie.

Pomysły na oryginalny prezent na walentynki dla żony

Wśród propozycji na podarunek warte uwagi są te, dzięki którym można wyjść z domu i spędzić czas na ciekawych aktywnościach. Dobrym pomysłem są vouchery do miejsc takich jak sauna czy salon masażu. Drugą osobę można obdarować również kolacją w nietypowych okolicznościach. Wspólne smakowanie potraw przy wyłączonych światłach ma szansę stać się przeżyciem, o którym obie strony związku będą pamiętać jeszcze po wielu latach.

Przy wyborze walentynkowego prezentu dla żony można odwołać się do jej zainteresowań i marzeń. Przykładem są kursy pozwalające nauczyć się umiejętności, które od dawna chciała zdobyć. Nauka tańca, nurkowanie czy jazda konna to tylko trzy spośród dziesiątek przykładów. Ukochana doceni też oryginalne wycieczki takie jak lot balonem, szybowcem lub motolotnią. Jazda sportowym samochodem czy też skok na bungee również zapewnią niezapomniane przeżycia.

Co na walentynki dla żony? Coś praktycznego!

Wycieczki, kursy i inne aktywności z czasem stają się tylko i aż wspomnieniami. Osoby, które na walentynki chciałyby wręczyć żonie podarunek wielorazowego użytku, również mogą kupić rzecz związaną z jej hobby. Dobrym przykładem są zestawy akcesoriów dla miłośniczek profesjonalnego parzenia herbaty lub kawy. Taki komplet będzie służył przez lata, a tym samym przypominał o tym, jak bardzo drugiej stronie związku zależy na swojej żonie.

W obdarowywaniu prezentami nie zawsze najważniejszy jest sam przedmiot, ale uczucia włożone w jego wymyślenie lub przygotowanie. Właśnie dlatego warto pomyśleć o stworzeniu czegoś własnymi rękami. Dobrym pomysłem jest choćby uszycie dla niej drobiazgu do ubrania, np. jedynych w swoim rodzaju rękawiczek. Na maszynie do szycia bądź przy pomocy igły i nici można wyczarować też uroczą maskotkę własnego pomysłu.

Wśród praktycznych prezentów na walentynki znajdują się również przedmioty, których danej osobie po prostu brakuje. Zakup czegoś, o czym żona wspomniała mimochodem lub mówiła o tym od dawna, pokaże codzienne zaangażowanie i wsłuchiwanie się w potrzeby drugiej osoby. Być może ukochana ucieszy się z poduszki na oczy, która pomoże jej błyskawicznie się zrelaksować albo nowego etui na laptopa z Out Of The Box, czyli stylowego i praktycznego gadżetu, idealnego np. do pracy?

Inne pomysły na podarunek dla żony z okazji walentynek

Niekiedy najlepszy jest sprawdzony pomysł wzbogacony o oryginalny element. Właśnie dlatego dużą popularnością cieszy się biżuteria. W salonie jubilerskim warto jeszcze poprosić o wykonanie graweru na pierścionku lub naszyjniku. Co ważne, przed zakupem należy dobrze przyjrzeć się ozdobom, które nosi żona. Prezent walentynkowy powinien być przecież dopasowany do jej gustu. O jej upodobania można też zapytać się osoby, która najpewniej je zna, czyli np. przyjaciółki.

Na łańcuszkach i pierścionkach miejsca na wyznanie miłości jest niewiele. Osoby chcące wyrazić swoje uczucia przy pomocy dedykacji, mogą zamówić perfumy z grawerunkiem. W tym przypadku najlepiej kupić te same, których żona używa. Następnie wystarczy wymyślić treść, która znajdzie się na flakonie i zamówić perfumy. Co ważne, koszt zamówienia graweru zwykle nie jest duży. Czasem do ceny perfum i ich dostawy trzeba doliczyć tylko kilkanaście złotych.

Szczegóły, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze prezentu walentynkowego dla żony

Oczywiście dobrym pomysłem jest także wręczenie z okazji święta zakochanych czekoladek lub kwiatów. W roli miłego drobiazgu sprawdzą się również kubek albo poduszka z walentynkowym motywem takim jak np. urocze serce.

Warto jednak pamiętać, że upominek wcale nie musi powszechnie kojarzyć się z miłością. Zamiast tego można sprawić żonie radość drobnostką lub praktycznym prezentem, o którym od dawna marzyła. Przecież w obdarowywaniu liczy się przede wszystkim pamięć i zaangażowanie, a te zawsze wywołują uśmiech na twarzy ukochanej osoby.

To top
Twoje Produkty (0)

Brak produktów w koszyku.

Otwórz menu i zacznij zakupy!

Logowanie
Dostawa

Koszty dostawy zależą od wartości zamówienia.

Przy zamówieniach do 40zł

Dostawa kurier InPost

Dostawa przez Paczkomat® InPost

10 zł

5 zł

Przy zamówieniach od 40zł

Dostawa kurier InPost

Dostawa przez Paczkomat® InPost

0 zł

0 zł

Ulubione