Prezent na Dzień Dziecka – propozycje, z których ucieszy się każde dziecko!

Out Of The Box

2023-05-19

Wstecz

Wielu rodziców nie ma pomysłów na to, jaki prezent na Dzień Dziecka kupić swojemu maluchowi. Wybierając upominek, warto postawić na zabawki, które nie tylko go ucieszą, ale również wpłyną na rozwój pociechy. Przykładem takiego podarunku są klocki czy kolorowanki. Poznaj więcej inspiracji na upominek z okazji Dnia Dziecka!

Prezent na Dzień Dziecka – co rodzic powinien wiedzieć przed zakupem?

Co kupić na Dzień Dziecka? Na pewno coś, co jest związane z zainteresowaniami Twojego malucha! Oprócz tego warto zwrócić uwagę na to, z czego wykonany jest podarunek. Dobrze jest stawiać na wysokojakościowe materiały, dzięki którym zabawki posłużą dziecku przez długi czas.

Dodatkowo przed zakupem upominku na Dzień Dziecka trzeba pomyśleć o kwestiach bezpieczeństwa. W tym celu należy zapoznać się z zaleceniami producenta, a w szczególności z przedziałem wiekowym, który znajduje się na opakowaniu podarku. Powinno się też pamiętać o tym, że nie każda zabawka jest dobra dla wszystkich maluchów. Akcesoria z małymi elementami mogą być niebezpieczne dla najmłodszych.

Klocki jako idealny pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka

Jakie prezenty na Dzień Dziecka wywołają uśmiech na twarzy każdego malucha? Dużo radości mogą zagwarantować klocki. Jest to na tyle uniwersalny upominek, że spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Co więcej, układanie klocków może też wciągnąć opiekunów. Dzięki temu dzieci będą spędzać więcej czasu ze swoimi rodzicami.

W ofercie sklepu Out Of The Box firmy InPost dostępne są oryginalne zestawy klocków, które nie tylko wywołają szczęście, ale również wzbudzą zaciekawienie. Wszystko dlatego, że z klocków OOTB można zbudować niespotykane w świecie zabawek konstrukcje – sortownię paczek, tir do przewożenia przesyłek, a nawet Paczkomat®.

Zabawa w kuriera jest ciekawym pomysłem, ponieważ nie tylko daje radochę z układania klocków, ale i pozwala poznać zakulisowe działanie firm logistycznych. Dzięki temu mali odkrywcy mogą rozwijać się zarówno manualnie, jak i intelektualnie.

Dodatkowy atut klocków OOTB wiąże się z tym, że są one kompatybilne z innymi zabawkami o charakterze konstrukcyjnym. Jest to więc fajny prezent na Dzień Dziecka dla pociech, które mają minimum 8 lat.

Kolorowanka XXL czy coś innego – co warto kupić starszemu dziecku na ten wyjątkowy dzień?

Warto pamiętać, że dzieci są różne, a więc każde może mieć odmienne zainteresowania. Choć większość z nich lubi klocki, to z pewnością zdarzają się wyjątki. Co można kupić na Dzień Dziecka maluchowi, który nie przepada za układankami?

Jest wiele rozwiązań dla takich smyków, ale warto postawić na te o charakterze rozwojowym. Przykładem takiego prezentu jest kolorowanka XXL, która również znajduje się w ofercie sklepu OOTB. Taka malowanka daje wiele frajdy, ponieważ dzięki sporym rozmiarom zawiera dużo ciekawych elementów do pokolorowania.

Radość to nie jedyny benefit z takiego prezentu. Warto pamiętać, że kolorowanki mają pozytywny wpływ na zdolności manualne dziecka oraz koordynację zachodzącą pomiędzy jego ręką i oczami. Zabawa łączy się tutaj z rozwojem, a więc stanowią one wręcz idealne upominki na Dzień Dziecka.

Jeśli prezent kupowany jest z myślą o starszaku, to można też podarować mu coś innego niż zabawki. Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym z pewnością ucieszą się z kolorowych plecaków czy lunchboxów, które zabiorą do szkoły czy na wycieczkę. W sklepie OOTB, oprócz takich gadżetów, można znaleźć również ubrania dla dzieci. Ciepła kurtka i bluza w oryginalne wzory przydadzą się w trakcie spacerów do szkoły, a także podczas zabawy na dworze czy wycieczki.

To top
Twoje Produkty (0)

Brak produktów w koszyku.

Otwórz menu i zacznij zakupy!

Logowanie
Dostawa

Koszty dostawy zależą od wartości zamówienia.

Przy zamówieniach do 40zł

Dostawa kurier InPost

Dostawa przez Paczkomat® InPost

10 zł

5 zł

Przy zamówieniach od 40zł

Dostawa kurier InPost

Dostawa przez Paczkomat® InPost

0 zł

0 zł

Ulubione