Drobny upominek dla dzieci – co kupić na Dzień Dziecka 2024?

Out Of The Box

2024-05-27

Wstecz

Dzień Dziecka stanowi idealną okazję do tego, aby sprawić maluchom odrobinę radości. Zastanawiasz się nad wyborem sensownego prezentu? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka kreatywnych pomysłów. Od kolorowanek XXL, przez edukacyjne klocki, aż po wesołe piny na spodnie – każdy z tych upominków ma szansę stać się naprawdę tym niezapomnianym.

Drobny upominek dla dzieci, co kupić na Dzień Dziecka 2024?

Jesteśmy przekonani, że drobny upominek dla dzieci nie musi być wcale drogi. Drobiazg ma za zadanie po prostu ucieszyć brzdąca – da się to zrobić naprawdę tanio. Jakie prezenty spełniają ten warunek?

Przede wszystkim ogromne kolorowanki XXL, które są dostępne w naszym sklepie internetowym Out Of The Box. Zapewniają długie godziny zabawy, a ich wypełnianie może stać się wspólną aktywnością dla wszystkich członków rodziny. Na tym nie koniec ich zalet, bo mogą wpływać pozytywnie na umiejętności manualne maluchów.

Dla ciekawskich szkrabów ciągle zadających pytania polecamy nasze klocki nawiązujące do usług kurierskich. Zabawa nimi dostarcza rozrywki, a ponadto uczy logistyki i planowania – mogą również zobrazować proces dostawy do domu ich innych, ulubionych zabawek.

Piny na spodnie – mini upominki dla dzieci

Prezent może składać się z trzech części:

 • upominku głównego;
 • podarunku dodatkowego;
 • słodkiej przekąski.

Co sprawdzi się w ramach drugiego elementu? Drobny upominek dla dziecka w postaci naszych pinów do spodni, plecaków, torebek czy bluz – nietuzinkowy dodatek, który zaskakuje humorem. Są one dostępne w trzech różnych wariantach:

 • z napisem „Wiecznie Zalatani”;
 • z napisem „Szach-Mat”;
 • z napisem „Out Of The Box”.

Zwracają na siebie uwagę, a co nawet ważniejsze, da się nimi zakryć małe dziurki i przetarcia w spodniach.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drobnego upominku dla dzieci?

Czym kierować się podczas wyboru drobnego upominku dla dziecka? Naszym zdaniem podstawa to bezpieczeństwo. Warto upewnić się, że wybrane produkty wyróżniają się wszystkimi niezbędnymi atestami i są odpowiednie do wieku pociech.

Uważamy, że maluchy uczą się przez zabawę i dlatego należy wybierać prezenciki dla dzieci, które mogą stymulować ich rozwój:

 • intelektualny;
 • emocjonalny;
 • motoryczny.

Innymi słowy, za dobre miniupominki dla dzieci uznajemy te, które promują logiczne myślenie i kreatywność.

Oprócz tego, co powinno być całkiem oczywiste, podarunek musi odpowiadać hobby i zainteresowaniom brzdąca. Prawdopodobnie czymś innym będą drobne prezenty dla dziewczynki, a czymś innym drobne upominki dla chłopców – radość może sprawiać im coś zupełnie innego.

Out Of The Box

Sprawdzone propozycje na drobny upominek dla dzieci

Wybierając drobne upominki dla przedszkolaków, warto postawić na sprawdzone klasyki – takie, które cieszą się niesłabnącą popularnością i są odpowiednie dla wszystkich płci.

Przykładowo kolorowanka XXL stanowi właśnie taki uniwersalny prezent. Zapewnia większą powierzchnię do pracy, a to pozwala dzieciom na dłuższą zabawę i większe zaangażowanie w proces (wszystkie malunki można urozmaicić dodatkami np. w postaci naklejek). Samo kolorowanie wspiera rozwój motoryki i poprawia koncentrację oraz pozwala na wyrażanie uczuć poprzez dobór kolorów i technik.

Klocki dla dzieci to kolejna fantastyczna opcja. Zestawy o tematyce InPost to nie tylko zabawa w składanie, ale też wdrażanie w świat dorosłych. Budowanie z nich uczy myślenia przestrzennego oraz poprawia zdolności planowania i realizowania skomplikowanych projektów. Taka stymulacja logicznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów bywają dla maluszków naprawdę ważne.

Co ważne, tanie upominki dla dzieci powinny wspierać wspólną zabawę rodziców z ich wychowankami. Kluczowy jest czas, który opiekunowie poświęcają swoim pociechom.


Odkryj najpopularniejsze produkty z Out Of The Box


Upominki dla dzieci – nietypowe propozycje

Dziecko posiada już klocki i kolorowanki? Głowa do góry! Przygotowaliśmy również kilka innych pomysłów. Szczególnie ciekawie przedstawiają się następujące zabawki:

 • zestawy samochodzików;
 • komplety do tworzenia własnych kosmetyków;
 • interaktywne książki;
 • ekozestawy ogrodnicze.

Do naprawdę wyjątkowych zaliczyć można te ostatnie. 1 czerwca robi się już ciepło, a zawierają one nasiona, narzędzia oraz instrukcje, które pozwalają dzieciom na założenie własnego małego ogrodu, nawet na balkonie. Uprawianie roślin uczy cierpliwości, odpowiedzialności i daje podstawową wiedzę o biologii i ekologii.

Nie ma na co czekać, Dzień Dziecka jest tuż za rogiem – prezent można kupować już teraz!

To top
Twoje Produkty (0)

Brak produktów w koszyku.

Otwórz menu i zacznij zakupy!

Logowanie
Dostawa

Koszty dostawy zależą od wartości zamówienia.

Przy zamówieniach do 40zł

Dostawa kurier InPost

Dostawa przez Paczkomat® InPost

10 zł

5 zł

Przy zamówieniach od 40zł

Dostawa kurier InPost

Dostawa przez Paczkomat® InPost

0 zł

0 zł

Ulubione